Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

BizneseArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Presidenca e shqiperise

Eshte mese e vertete se presidenca e shqiperise ka shume rezultate ne shume faqe te ndryshme shqiptare.
Gjithesesi ne ju ftojme te lexoni me teper per kete argument ne nje nga faqet e poshtelistuara.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“Kerkoj që të informohem ne lidhje me nenshtetsin.Quhem Murat çetaj i lindur me 01-03-1953 Trubuhoc Istog Kosovë.Kerkesen e kamë bër dy here para 16,17 vitesh,akoma nukë kamë përgjigje.Ju lutem qe të më ktheni përgjigje ne email adres.albana1995@hotmail.com”
Pustuar nga: Murat çetaj ne daten: 15-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

presidenca e shqiperiseFletet e verdha Shqiptare
presidenca e shqiperise me shume ne fleteteverdha.info. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.fleteteverdha.info


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Portali shqiptarPortali shqiptar
Hyr tani ne portali.im dhe lexo me shume per presidenca e shqiperise!
http://www.portali.im
Shtypi ShqiptarShtypi Shqiptar
Lexoni me teper per presidenca e shqiperise duke vizituar faqen shtypi.im. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.shtypi.im
Vetem LajmeVetem Lajme
Hyr tani ne vetemlajme.com dhe lexo me shume per presidenca e shqiperise!
http://www.vetemlajme.com

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy